Informacje podstawowe

 1. Administratorem danych osobowych pozyskiwanych i przetwarzanych w ramach działania strony bestresearch.pl jest Tomasz Sieniutycz, właściciel firmy mieszczącej się przy ul. Trombity 16, Warszawa, NIP: 951-129-01-79, REGON: 010869606 .
 2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych w sposób gwarantujący ich bezpieczeństwo i prywatność.
 3. Strona bestresearch.pl nie gromadzi danych osobowych użytkowników innych niż administratorzy i redaktorzy strony, nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników portalu.

Dane udostępniane przez przeglądarkę

 1. Podczas użytkowania strony zbierane są dane wynikające z ogólnych zasad realizowania połączeń internetowych. Przeglądarki udostępniają dane takie jak:
  • nazwa i wersja przeglądarki internetowej
  • ustawienia języka
  • strona odsyłająca
  • data i godzina wysłania żądania do serwera
  • IP z którego zostało wysłane żądanie
 2. Dane te są przechowywane są w logach systemowych i wykorzystywane są do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze strony. Dzięki temu możemy zapewnić poprawne działanie strony, a także ulepszać jej strukturę i zawartość.
 3. Adresy IP zbierane przez portal nie mają na celu identyfikacji naszych użytkowników, ani nie są nigdzie ujawniane.